Hubbell LED 40W-054-C0700 Constant Current Driver
Skip to product information
- Output Current: 700mA - Output Voltage: 18 to 54Vdc - Max Output Power: 37.8W, no dimming - Max case temp: 90ºC - Min starting temp: -30ºC, we ship to Canada